PROFILAKTYKA RAKA PIERSI „ZRÓB TO DLA SIEBIE”
Zespół Opieki Zdrowotnej w Oświęcimiu serdecznie zaprasza Panie z powiatu oświęcimskiego w wieku 25-49 lat, które nie leczą się w Poradni Onkologicznej i Poradni Chirurgii Onkologicznej z powodu wcześniej zdiagnozowanych zmian nowotworowych o charakterze złośliwym piersi na bezpłatne badania USG piersi.
Badania będą wykonywane od 15.06.2026r. Rejestracja telefoniczna rozpoczyna się od 01.06.2026r. do wyczerpania limitu badań, pod numerem 797 542 057
w godz. 7.30-10.00 od poniedziałku do piątku lub osobista w Centrum Diagnostycznym ( gabinet opisowy nr 2).
Prosimy o zabranie ze sobą dowodu osobistego a także jeśli Panie posiadają, poprzednich wyników badań mammograficznych i USG piersi.
Badania finansowane z budżetu Powiatu Oświęcimskiego.
