Logo Gminy Przeciszów

PROFILAKTYKA RAKA PIERSI „ZRÓB TO DLA SIEBIE”

 

Zespół Opieki Zdrowotnej w Oświęcimiu serdecznie zaprasza Panie  z powiatu oświęcimskiego w wieku 25-49 lat, które nie leczą się w Poradni Onkologicznej i Poradni Chirurgii Onkologicznej z powodu wcześniej zdiagnozowanych zmian nowotworowych  o charakterze złośliwym piersi  na bezpłatne badania USG piersi.

       Badania będą wykonywane od 15.06.2026r. Rejestracja telefoniczna rozpoczyna się od 01.06.2026r. do wyczerpania limitu badań, pod numerem  797 542 057
w godz. 7.30-10.00 od poniedziałku do piątku lub osobista  w Centrum Diagnostycznym ( gabinet opisowy nr 2). 

 

Prosimy o zabranie ze sobą dowodu osobistego a także jeśli Panie posiadają, poprzednich wyników badań mammograficznych i USG piersi.

 

Badania finansowane z budżetu Powiatu Oświęcimskiego. Logo Powiatu Oświęcimskiego

powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności