Logo Gminy Przeciszów

„PROGRAM PROFILAKTYKI RAKA PIERSI -ZRÓB TO DLA SIEBIE”

PROGRAM PROFILAKTYKI RAKA PIERSI -ZRÓB TO DLA SIEBIE”

 

Zespół Opieki Zdrowotnej w Oświęcimiu serdecznie zaprasza Panie z powiatu oświęcimskiego w wieku 25-49 lat, które nie leczą się w Poradni Onkologicznej i Poradni Chirurgii Onkologicznej z powodu wcześniej zdiagnozowanych zmian nowotworowych
o charakterze złośliwym piersi na bezpłatne badania USG piersi.

Badania będą wykonywane od 23.05.2022r. do wyczerpania limitu badań. Rejestracja telefoniczna rozpoczyna się od 09.05.2022r. pod numerem 797 542 057 w Pracowni Ultrasonografii w godz. 7.00-13.00 od poniedziałku do piątku lub osobista.

 

Prosimy o zabranie ze sobą dowodu osobistego a także jeśli Panie posiadają, poprzednich wyników badań mammograficznych i USG piersi.

 

Program finansowany z budżetu Powiatu Oświęcimskiego.

 

powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności